Wszystkie kategorie
O nas

Profil firmy

Zhuzhou Zhenfang Yaguang Tungsten-Molybdenum Co.,LTD jest profesjonalnym producentem z siedzibą w Zhuzhou w Chinach, który od ponad dziesięciu lat zajmuje się branżą węglika wolframu. Mamy bogate doświadczenie w badaniu i produkcji węglika wolframu. Nasza fabryka przyjmuje zaawansowany sprzęt produkcyjny i doskonały system kontroli jakości (ISO9001: 2015). Gwarantujemy naszym produktom dobrą jakość i konkurencyjną cenę.

Zawsze dążymy do zapewnienia klientom wydajnych rozwiązań i produktów wysokiej jakości. Posiadamy dwie własne fabryki: Zhuzhou Minchen i Zhuzhou Zhenfang. Specjalizujemy się w prętach z węglika wolframu, płytach i paskach z węglika, matrycach z węglika, rolkach z węglika, częściach eksploatacyjnych z węglika dla przemysłu petrochemicznego, narzędziach skrawających z węglika. Naszą zaletą jest pręt z węglika wolframu i niestandardowe części eksploatacyjne.

Zawsze utrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami, poprawiając komunikację i wzajemną współpracę, starając się stworzyć współpracę WIN-WIN

Posiadamy własną fabrykę w dystrykcie Tianyuan, w mieście Zhuzhou, Hunan, w Chinach. Posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny (spiekanie HIP, CIP.....) i doskonały system kontroli jakości (ISO9001:2015). Wszystkie nasze produkty wykorzystują w 100% dziewiczy materiał, który gwarantuje naszą dobrą jakość i rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy klientów do odwiedzenia nas na całym świecie.

Misja przedsiębiorstwa

Rozwijać się razem z naszymi klientami, a pracownicy mają to samo

Duch przedsiębiorczości

Praca zespołowa, odwaga, tworzenie genialne

Hasło przedsiębiorstwa

Mogę, robię, wygrywam!

Certyfikat

Fabryka